Ортопедична стоматологія (знімне протезування) Київ

Ортопедична стоматологія (знімне протезування)
Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, що займається діагностикою та лікуванням різних дефектів зубощелепної системи. Це широкий спектр стоматологічних послуг, серед яких: відтворення одного або декількох зубів, відновлення функції жувального апарату (у випадках неправильного положення зубів, їх стирання тощо), корекція кольору та форми зубів.

Основне завдання ортопедичної стоматології – протезування зубів (імплантація), яке сьогодні передбачає використання різних технік і матеріалів, завдяки чому відновлені зуби неможливо відрізнити від природних – красивих і здорових.

За видами конструкцій протези можна розділити на знімні та незнімні.

Незнімні протези міцно зафіксовані, і їхнє очищення нічим не відрізняється від звичайного чищення зубів. Сьогодні цей варіант є найбільш оптимальним, якщо йдеться про відновлення окремих зубів. До незнімних зубних протезів відносяться коронки та мостоподібні незнімні зубні протези.

Знімні протези пацієнт може самостійно встановити в ротову порожнину або витягти, після зняття зробити гігієнічну обробку протезів, витягти з них залишки їжі.
Чому вибирають саме нас?
100%
Досвід
понад 15 років
100%
Якісні інструменти
купуємо тільки найкраще
100%
Безпека
у нас завжди стирильно чисто
Ціни на терапевтичну стоматологію у клініці Crown Dental Clinic
Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві