Лікування каналів молочних зубів

Київ

Якщо регулярно не дотримуватися гігієни, можуть виникнути різні захворювання ротової порожнини. Ушкодження зубної емалі та дентину– це перша ознака наявності патології. При цьому буває потрібне лікування каналів. 

Багато хто вважає, що молочні зуби у дітей не варто пломбувати, так як вони є тимчасовими. При такому підході можливі суттєві ускладнення, які можуть супроводжуватися хронічними і гострими захворюваннями.

В яких випадках може знадобитися лікування каналів зуба:

  • При лікуванні пульпіту – ускладненні карієсу, при якому порушена цілісність емалі і дентину зуба. В такому випадку мікроби інфікують пульпу зуба (внутрішні тканини пульпової камери та кореневих каналів).
  • При лікування періодонтиту – усклвдненні карієсу при якому інфекція через порушення цілісності зубної коронки карієсом, призводить до запалення тканин періодонта. Ці тканини утримують зуб. В такому випадку проводиться лікування зубних каналів і відновлення цілісності і форми зубної коронки. На запущених стадіях періодонтиту, лікування може бути недоцільним і проблемний зуб видаляється. Тому своєчасне лікування каналів зуба – збільшення шансів його збереження.
  • При травмах зубів. Іноді в результаті механічних травм зубів, інфекція може проникнути в зубні канали через тріщину в зубі або зубний корінь. У цих випадках також може проводитись лікування каналів.

Лікування кореневих каналів молочних зубів може проводитися двома способами:

1. Ампутація. Видаляється лише коронкова частина, а на устя каналів накладається лікувальна прокладка з антисептичними розчинами.

2. Екстирпація. Повне видалення пульпи, як коронкової, так і кореневої. Після видалення пульпи проводиться розширення і проходження кореневих каналів спеціальними інструментами з використанням антисептичних розчинів. Заключний етап – пломбування кореневих каналів.

Вибір пломбувального матеріалу залежить від етапу формування, стабілізації або розсмоктування кореня молочного зуба.

 Етапи лікування каналів зуба

Можна виділити такі етапи:
1.     Лікар знеболює проблемний зуб за допомогою анестетика.
2.     Виконує видалення ураженої емалі. У разі, якщо зуб був раніше запломбований, але через недолікований карієс інфекція поширилася далі, лікар видаляє пломбу, щоб отримати доступ до кореневих каналів зуба.
3.     Потім стоматолог видаляє запалену пульпу – м’які тканини зуба.
4.     Після цього лікар виконує санацію кореневих каналів – видаляє відмерлі тканини і ретельно очищує зубні канали, тим самим усуваючи причину запалення.
5.     Далі лікар формує зубні канали, робить їх добре прохідними. Це дозволить ретельно заповнити канали пломбувальних матеріалом і попередити розвиток інфекції в майбутньому.
6.     Потім кореневі канали заповнюють спеціальним пломбувальним матеріалом.
7.     Після пломбування каналів зуба лікар робить рентгенівський знімок, щоб переконатися в тому, що кореневі канали ретельно проліковані.
8.     Тільки після цього на зуб встановлюється пломба або реставрація із естетичного пломбувального матеріалу.

Довірте здоров’я ваших зубів нашим фахівцям! Досвідчені лікарі проводять лікування з використанням сучасних методик і матеріалів, що гарантує відмінний результат.

Яка ціна на лікування каналів молочних зубів в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві