Відбілювання зубів Київ

Що робити, якщо від природи ви не наділені гарними, білими зубами? Не потрібно впадати у відчай, адже сучасна стоматологія пропонує різні методики вирішення даної проблеми – від протезування вінірами до відбілювання зубів.


До вибору методу освітлення зубів потрібно підходити відповідально, адже всі методики відрізняються один від одного і можуть давати абсолютно різні результати.

Відбілювання зубів: види і способи

Механічний метод (Чистка)

Найпростіший і давно використовуваний в стоматології спосіб освітлення емалі зубів. Він являє собою механічну чистку, в якій застосовуються спеціальні насадки. Переваги даного методу – ефективне видалення нальоту, скам’янілих відкладень на зубах, профілактика карієсу і запалення ясен. Після процедури стоматолог обробляє зуби засобом для захисту емалі при необхідності. Колір зубів після цього повертається до природніх вихідних показників.

Фотовідбілювання

Цей спосіб дає можливість поміняти колір приблизно на 8 – 10 тонів максимум. В процесі стоматолог наносить відповідний відбілюючий гель, що містить перекис водню або пероксид карбоміду, і активує його відповідним випромінюванням. Може використовуватися галогенне, ультрафіолетове випромінювання і світлодіодне (опромінення LED-лампою), активація лазером. Одна процедура має тривалість від 15 до 30 хвилин. Після фотовідбілювання з метою зниження чутливості і захисту емалі на зуби може наноситись засіб, що містить фтор.

Хімічне відбілювання

Це один з безпечних методів, тому ваші зуби можуть стати світліше всього лише на 5 – 7 тонів. Якщо не знаєте, який спосіб відбілювання зубів вибрати, можна почати з цього. На емалі рівномірно розподіляється відбілюючий гель. Якщо ви робите це у фахівця, він буде застосовувати склад з великою концентрацією відбілюючої речовини. Попередньо ваші ясна будуть захищені за допомогою латексної пластини, щоб м’які тканини не постраждали в процесі. При цьому ні лазер, ні ультрафіолет не використовують. Хімічний бондинг протипоказаний, якщо у пацієнта є полімерні пломби, коронки, вініри.

Внутрішньоканальне відбілювання

Воно також отримало назву ендовідбілювання. Цей метод можуть запропонувати в тому випадку, якщо зуб сильно почорнів після лікування і пломбування каналів. Лікар препарує зуб, поміщає туди спеціальний склад і після цього пломбує. Коли результат буде досягнутий, зуб реставрується. Такий вид відбілювання можна здійснити тільки один раз.

Як ми проводимо відбілювання зубів

• Пацієнт приходить на консультацію до лікаря, який оглядає ротову порожнину і:
• Призначає чистку зубів від нальоту і каменю (при необхідності).
• Підбирає ефективний спосіб відбілювання зубів.
• Погоджує з клієнтом дату і час для відбілювання.
• У призначений час проводить чистку + робить рекомендації пацієнту по догляду за ротовою порожниною.

Коли проводити відбілювання зубів не можна

• при вагітності та лактації (краще проводити відбілювання через півроку після грудного вигодовування);
• пацієнтам молодше 18 років (через підвищену проникності тканин зуба);
• при підвищеній чутливості зубів.

Крім цього, відбілювання може не подіяти, наприклад, якщо у пацієнта:
природний колір зубів жовтуватий (відбілити зуби дуже складно, а ще складніше — не пошкодити при цьому емаль);
«Тетрациклінова» емаль як наслідок ін’єкцій антибіотика при пневмонії і кон’юнктивіті.
У всіх інших ситуаціях відбілювання можна проводити.

Рекомендації після відбілювання

Головне правило після процедури в найближчі 48 годин — відмовитися від продуктів що містять барвники (чаю, кави, шоколаду, червоного вина, соків, лимонадів, фруктів і овочів) і куріння. Так звана біла дієта.

Яка ціна на відбілювання зубів Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві