Навчання гігієні порожнини рота

В стоматологічній клініці Crown Dental Clinic ми надаємо таку послугу, як навчання гігієні порожнини рота. Чому це важливо? Бо з того, як ви слідкуєте за чистотою зубів, залежить не тільки ситуація в порожнині рота, а й ситуація із вашим шлунком та й загальний стан вашого організму.

Поговорімо про те, з чого треба почати, аби забезпечити найкращий догляд за зубами.
Вибір зубної щітки
Цей етап однин із найважливіших, бо щітка має відповідати ряду вимог:
  • щітка має бути прямокутною з рівномірним розміщенням щітинок (тобто щітка не повинна бути завуженою в одному місці і широкою в іншому)
  • щітку краще брати середньої жорсткості, бо надто м'яка щітка буде недостатньо вичищати між зубами, а надто жостка щітка може пошкодити ваші ясна
  • Чим більше щітинок має ваша щітка, тим краще. Так ви максимально ретельно будете вичищати залишки їжі
  • Щітинки повинні бути одного розміру, тобто не повинно бути такої ситуації, коли одні щитинки довші, а інші коротші
Вибір міжзубних щіток (йоршиків)
Ці йоршики для зубів набули популярності і не дарма! Вони дозволяють з максимальною обережністю видаляти залишки їжі без зайвого травмування ясен. Йоршики для зубів підбирають індивидуально, залежно від того, яка між зубами відстань. У цьому вам допоможе стоматолог, так як самостійний вибір може призвести до травмування ясен.
Вибір зубної нитки
Зубна нитка допоможе у видаленні залишків їжі між зубами у тих місцях, де відстань між зубами для йоршика надто мала.
Вибір зубної пасти
Зараз існує безліч зубних паст і обрати необхідну дуже складно. В цьому вам допоможе стоматолог, так як зубна паста підбирається в залежності від тих проблем, що є в порожнині рота. Невірний вибір зубної пасти може призвести до небажаних наслідків.

Правильна техніка чистки зубів

Від того, як саме ви чистите зуби залежить їх здоров'я.
Зубну пасту наносимо на суху щітку, розмір пасти має бути не більше горошинки. Щітку тримаємо так, щоби щітинки потрапляли у міжзубний простір, під кутом 45 градусів відносно поверхні зубів. Далі "вимітаючими" рухами чистимо зуб по 20 разів з обох боків.
Після того, як ви почистили зубною щіткою, прочищаємо міжзубний простір йоршиком і зубною ниткою. Не забувайте чистити язик, так як на ньому також осідає багато бактерій.
Вже після тижня такого чищення ви помітите різницю!
Правильній техніці чистки зубів та підбору зубної щітки, пастки, йоршиків ви можете навчитись, прийшовши до нас в клініку.
Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві