Видалення непрорізанних зубів Київ

Ретинований – це зуб, що не прорізався, він сформувався в щелепі, але не зміг прорізатися через кісткову тканину та слизову оболонку. Ретенція характерна переважно для третіх молярів (зубів мудрості). Розрізняють такі види ретинованих зубів:
• повна ретенція – зачатки зубів повністю розташовуються під яснами;
• частково ретиновані – коронкова частина зуба візуалізується над яснами.

Крім ретенції показанням для видалення може бути ще одна патологія росту зуба – дистопія. Дистопованими називаються зуби, які займають неправильне положення, ростуть із розворотом навколо своєї осі або взагалі є зайвими в зубному ряді, внаслідок чого травмують слизову, сприяють неправильному росту сусідніх зубів, розвитку дефектів прикусу.

Дистоповані зуби можуть рости в зоні посмішки, а більшість випадків ретенції пов'язане саме із зубами мудрості. Причому нерідко ретинований зуб мудрості є одночасно і дистопованим, тобто розвивається не тільки вертикально, але й в горизонтальному положенні або під нахилом.

Що стосується інших зубів у зубному ряді, які ростуть неправильно чи прорізалися, то причинами такої патології можуть бути:
• щелепно-лицьові травми;
• генетичний фактор;
• захворювання опорно-рухового апарату;
• запущені запальні процеси в порожнині рота;
• вроджені патології, пов'язані з особливостями перебігу вагітності, а також родові травми.

Етапи та особливості видалення ретинованих зубів:

1. Діагностика. Перш ніж призначити видалення зуба, лікар проводить комплексну діагностику (прицільний, панорамний знімок, КТ), що дозволяє визначити точну їх диспозицію, положення відносно горизонтальної, вертикальної осі та сусідніх зубів. У випадку гострого гнійного запалення, першим етапом буде очистка, промивання, видалення гною, санація і тільки після цього проводяться інші маніпуляції.
2. Анестезія. Завдяки анастезії навіть найскладніші стоматологічні, хірургічні маніпуляції проходять безболісно.
3. Підготовка до видалення – хірург робить розріз ясен, розпил кістки над зачатком зуба, щоб відкрити доступ для його екстракції.
4. Видалення зуба.
5. Накладення швів для швидкого загоєння та відновлення тканин.

Після операції лікар надає пацієнтові рекомендації з приводу гігієни, способу життя, харчування в період реабілітації та призначає дату наступного візиту до клініки для контролю результатів.

Яка ціна на видалення непрорізанних зубів в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві