Видалення зубів мудрості Київ

Так званий «зуб мудрості», восьмий за рахунком, сьогодні традиційно прийнято вважати рудиментом, тобто зайвою деталлю в людському організмі, що дісталася нам у спадок від предків, яким вона була вкрай необхідна. Буває, що у людини зовсім відсутні зачатки восьмих зубів, а буває, що вони розташовані аномально і подальший ріст такого зуба призводить до серйозних стоматологічних проблем. Зуб може розташовуватися паралельно яснам і таким чином тиснути на корені сусідніх зубів, ускладнюючи їх ріст і навіть приводячи до зсуву всього зубного ряду.

Видалення вісімки вважається одним з найскладніших в стоматологічній практиці, оскільки такі зуби часто мають аномальний напрям росту, викривлену кореневу систему, а також розташовуються глибоко в порожнині рота, куди лікарю важко дістатися.

Сучасне вилучення зубів це малотравматичная операція, що проводиться під місцевою анестезією. Видаляти зуб під загальним наркозом без вагомих на те аргументів, а просто тому-що пацієнту страшно, лікарі не рекомендують, все ж наркоз - істотне навантаження на серцево-судинну систему. З огляду на те, що сучасні анестетики, що застосовуються в стоматології, ефективні і безпечні, реальної необхідності в загальному наркозі найчастіше немає і можна провести абсолютно безболісне видалення зуба мудрості.

Які ускладнення можуть спричинити зуби мудрості?

Найчастіше зуби мудрості ростуть із ускладненнями. Вони можуть зміщуватися, розташовуватися під нахилом або прорізуватися не до кінця, викликаючи запалення кістки і ясен, порушуючи прикус, травмуючи внутрішню поверхню щоки і руйнуючи зуби, до яких прилягають.
Основна причина ускладнень – маленька щелепа, яка просто не здатна вмістити максимальну кількість зубів. Саме брак місця спричиняє скупченість зубів або їхню ретенцію (напівпрорізування). Треті моляри з’являються на світ, коли розвиток щелепних кісток поступово припиняється. Тому зубам мудрості просто нікуди рости.
Прорізування зуба мудрості, крім загального дискомфорту (болю, набряку ясен, підвищення температури), у багатьох людей провокує гнійне запалення, яке може становити небезпеку для здоров’я та життя. Частина ясен навколо зуба мудрості, що ріжеться, приймає форму кишені з капюшоном, під яким накопичуються зубний наліт, залишки їжі та бактерії. Це викликає нагноєння та неприємний запах.

До того ж треті моляри займають останнє, найбільш важкодоступне місце на щелепі та погано очищаються під час гігієнічних процедур. Це сприяє розвитку карієсу, який із зубів мудрості часто переходить і на інші зуби.

Видалення зуба мудрості обов’язково в наступних випадках:

• атипове розміщення зуба – зуб частково або повністю лежить в кістці, впирається коронкою або корінням в сусідній;
• ясна над зубом, що не прорізався запалені;
• зуб уражений карієсом;
• при прорізуванні коронка зуба травмує «сімку» або слизову щоки;
• погана гігієна «вісімок» – пацієнтові важко добре почистити зуби, на них накопичується наліт, і вони стають «джерелом інфекції» в ротовій порожнині;
• «мудрим зубам» не вистачає місця в щелепі і вони зміщують інші, виникає скупченість зубів;
• при плануванні ортодонтичного лікування.

Якщо ж у вас «вісімки» не прорізалися, не поспішайте радіти тому, що їх у вас немає – зробіть панорамний знімок або КТ, там вас може чекати сюрприз у вигляді атипово розташованих зубів, що лежать в кістці.

Яка ціна на видалення зубів мудрості в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві