Елайнери - встановлення, корекція, обслуговування, зняття

Київ

Елайнер – це знімна прозора капа, призначена для вирівнювання зубного ряду і виправлення прикусу. Капи виглядають як своєрідний чохол, який надягається на зуби і безболісно, але ефективно переміщує їх у потрібне положення, формуючи правильний, або фізіологічний, прикус.

Є 3 види елайнерів:
  • звичайні, які виготовляють за універсальним зразком;;
  • індивідуальні, спроектовані спеціально для конкретного пацієнта; така капа ідеально повторює форму вашого зубного ряду;
  • термопластичні, які підлаштовуються під форму зубів пацієнта; щоб змінити стандартні параметри, такі капи необхідно ненадовго занурити в теплу воду, а потім надіти.

Показання для встановлення елайнерів:

  • неправильний прикус;
  • є зуби, які вибиваються із загального ряду;
  • є зуби, що відхилилися на кілька градусів від основного ряду;
  • є значні проміжки між зубами.

Як елайнери вирівнюють зуби

Капа для зубів виготовляється з урахуванням індивідуальної клінічної ситуації пацієнта. На першому етапі лікар використовує установчий елайнер, за допомогою фотополімера створює ретенційні пункти, які будуть допомагати переміщувати зуби.

Капа зміщує зубний ряд на відстань, яку запрограмовано заздалегідь. Водночас зуби розвертаються на певний градус у потрібному положенні. Капа впливає рівномірно на весь зубний ряд, водночас вирішуються проблеми розміщення окремих зубів.

У процесі лікування капи потрібно міняти, щоб переміщувати зуби в нове положенні. Тому на один курс для одного пацієнта виготовляється приблизно 20–30 елайнерів. Один елайнер носиться 7–10 днів, після чого надівається наступний. Потрібно памʼятати що необхідно періодично здійснювати

Скільки необхідно носити елайнери?

Тривалість носіння елайнерів залежить від індивідуальної клінічної ситуації. Але часто носити їх потрібно менше, ніж брекети. Елайнери для зубів використовуються як самостійний спосіб виправлення прикусу так і для закріплення ефекту після використання брекет-систем. Якщо вирівнювання зубів відбувається тільки капами, то строк лікування становить від 6 місяців до 2 років. Після брекетів елайнери носять до півроку.

Яка ціна на встановлення елайнерів в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві