Бюгельний протез Київ

Бюгельний протез - це конструкція дозволяє використовувати для опори крім ясен і власні зуби. Тому протез набуває більш компактний вид, ставати значно міцніше, довговічніше, зручніше.

Важливо, що спосіб передачі жувального навантаження в даному випадку ближче до фізіологічного, в порівнянні з пластинковими знімними протезами.

Можна виділити такі види бюгельних протезів, у залежності від кріплення:

Кламерна фіксація (на гачках) — бюджетна конструкція. Протез фіксується за допомогою гачків, приварених до базису. Кламери, як і базис, можуть бути металевими або нейлоновими. Такі протези комфортні, адже піднебіння відкрите і «дихає». Їх також рекомендують при пародонтиті (коли зуби хитаються через незворотні процеси в тканинах ясен). Щоправда, металеві кламери можуть бути помітні. Нейлонові гачки практично невидимі. Особливістю конструкції також є те, що 2/3 навантаження лягає на ясна.

Фіксація на атачментах (замках) — Цей вид конструкції обирають, коли потрібна жорстка фіксація. Її забезпечують мікрозамки, які закріплюються в роті на кшталт елементів конструктора і непомітні для оточуючих. Це зручно і надійно, але доведеться пожертвувати двома зубами, які потрібно буде обточити під коронки, щоб забезпечити збіг частин замку. При цьому безперечна перевага протезау на атачментах — рівномірний розподіл навантаження, що дозволяє підтримувати відмінний загальний стан ротової порожнини.

На телескопічних коронках — ця конструкція найестетичніша, але й найскладніша в реалізації. Спочатку відливаються телескопічні коронки, потім обточуються опорні зуби, далі вони покриваються прошарком металу і поліруються, а вже після цього встановлюють протез.
Термін бюгельних протезів служби складає 7-10 років.

Переваги бюгельного протезу:

  • менша кількість пластмаси, в порівнянні зі звичайним знімним протезом,
  • швидке звикання до протезу (в середньому до 7 днів),
  • не порушується дикція,
  • не порушується сприйняття смаку їжі.

Яка ціна на встановлення бюгельного протезу в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві