Пришліфовування зубів

Вибіркове пришліфовування розглядають як один із важливих заходів для профілактики та лікування захворювань пародонта, дизфункції скронево-нижньощелепового суглобу, гіпертонусу жувальних м‘язів, розвитку травматичної оклюзії. У зв'язку з цим виникає необхідність чіткого розуміння закономірностей нормального розміщення контактних точок (ділянок) у центральній оклюзії при ортогнатичному прикусі як найбільш поширеному фізіологічному прикусі.

Вибіркове пришліфовування зубів проводять з метою:

1. Усунення передчасних контактів зубів у різних положеннях (центральна оклюзія, бічна, передня тощо).
2. Зішліфовування контактів на балансуючій стороні щелепи для усунення перешкод при бокових рухах нижньої щелепи.
3. Корекції контактів зубів на робочому боці щелепи для захисту зубів від функціональних перенавантажень (уникаючи зниження висоти оклюзії).
4. Усунення передчасних контактів під час протрузійних рухів нижньої щелепи.
5. Корекції форми зуба таким чином, щоб оклюзійне навантаження було спрямоване вздовж осі зуба.
Основними принципами вибіркового пришліфовування є:
• зішліфовування твердих тканин зубів (по можливості) у межах емалевого шару;
• зішліфовування твердих тканин на оклюзійній поверхні не проводять на горбках зубів, які є опорними, тобто утримують міжальвеолярну висоту
Вибіркове пришліфовування дозволяє розподілити навантаження між зубами рівномірно. Лікар знаходить точки надмірного навантаження на зубах і спеціальними полірами їх шліфує. Після пришліфовування всі зуби поліруються та покриваються спеціальним захисним покриттям при необхідності.

Не можна проводити вибіркове пришліфовування довільно, просто виключаючи уражені зуби з прикусу. Це приводить до перевантаження інших зубів і дає лише короткочасний ефект, оскільки відпрепаровані зуби через деякий час обов'язково увійдуть у контакт із зубами-антагоністами.

При цьому збільшиться висота їх клінічної коронки і відповідно зменшиться довжина кореня зуба. Згодом подібний стан призведе до перевантаження цих зубів. Тому необхідно досягти не просто виключення уражених зубів, а рівномірного розподілу жувального тиску на всі зуби зубного ряду.

Яка ціна на пришліфовування зубів у Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві