Реставрація зубів Київ

Реставрація зубів – метод відновлення форми кольору і функції зубів при їх частковому руйнуванні. Художня реставрація потребує особливих навичок і великого досвіду від стоматолога.

Реставрація зубів необхідна за таких показань:

• при зміні відтінку емалі;
• при зміні форми зубів;
• за наявності щілин між зубами;
• при травмах, сколах та тріщинах емалі;
• за необхідності відновлення зуба під час лікування карієсу.
Реставрації зубів бувають прямі та непрямі.

Прямою називають реставрацію зуба, яку проводять безпосередньо у роті у пацієнта. Найчастіше для цього застосовують сучасні фотополімерні пломбувальні матеріали. Вони мають різні кольори та відтінки, таким чином можна дуже схоже відновити ушкоджений зуб.
Залежно від складності ушкодження зуба та його обсягу стоматолог може витратити на відновлення одного зуба від 1 до 2 годин.

Технологія прямої реставрації зубів виглядає приблизно так:
1. Підготовка зубів. Проводять оцінку ситуації, вибирають метод відновлення та обговорюють її з пацієнтом, погоджуючи результат, вартість та час роботи.
2. Вибір кольору відтінку реставрації та інших параметрів.
3. Знеболення. Ми робимо його завжди, щоб пацієнт був спокійним, а лікар працював без поспіху, повністю сконцентрувавшись на роботі.
4. Препарування зуба. Старі реставрації, карієс та інші ушкодження зуба слід прибрати з його поверхні, треба зробити її чистою та гладкою.
5. Ізоляція від слини. Більшість реставрацій зубів вимагають сухих умов для себе (так званий коффердам), тільки в цьому випадку фотополімер має високу силу зчеплення з тканинами зуба.
6. Внесення. До підготовлених порожнин вноситься фотополімерні матеріали. Робиться це пошарово. Процес вимагає терпіння, спеціальних інструментів та досвіду.
7. Перевірка. Після завершення роботи реставрацію коригують, шліфують та полірують.

На звикання до відновленої ділянки зуба потрібно 1-2 дні.

Непряма реставрація зубів – що це таке та як її виконують?
Сьогодні є кілька варіантів відновлення зубів за допомогою непрямої реставрації: встановлення вінірів, коронок, імплантів, зубних вкладок. Останні стають знахідкою у випадках, коли неможливо встановити звичайну пломбу, а зуб треба рятувати. Зубні вкладки виготовляють із металевих сплавів та композитних матеріалів, кераміки.
Основні види непрямої реставрації зубів:
1. Встановлення коронок
Установка коронок – далеко не новий метод реставрування зубів. Але зараз він значною мірою вдосконалився. Фахівці рекомендують встановлювати коронки у тих ситуаціях, коли зуб піддався сильним руйнуванням, а будь-які пломби та накладки на ньому просто не триматимуться, тому що їх кількість недостатня. Як опора для коронки виступає відпрепарований зуб або штифт.

Що стосується вибору коронок:

Металеві (вже не такі популярні, хоч і довговічні; естетики в них немає);
Металопластмасові (мають металеву основу та пластикове покриття, найчастіше їх використовують як тимчасові коронки);
Металокерамічні (найчастіше встановлюються на місці жувальних зубів тому, що досить успішно витримують необхідні навантаження);
Безметалеві керамічні (використовуються для встановлення людям, які страждають від алергії на металеві компоненти, мають привабливу естетику), мають набагато міцніше з‘єднання із зубом за рахунок фіксації на цементи подвійної полімеризації. Застосуванная цих конструкцій вважається «золотим стандартом»

2. Імплантація
Імпланти – опора для зубних протезів, які вживлюються в кісткову тканину. На сьогоднішній день імплантація по праву вважається однією з найвідповідальніших та найскладніших процедур у сфері естетичної стоматології.

Вживлення зубних імплантів використовується не одне десятиліття. І якщо раніше така технологія для багатьох була не по кишені, то сьогодні вона стала доступною. При цьому якість матеріалів та ефективність технік і процедур, що використовуються, тільки покращилися. Майже всі імпланти створюються з медичного інертного титану. Він має необхідну міцність і біологічну сумісність що не викликає алергічних реакцій.

Титан – практично єдиний матеріал, який у 95% випадків успішно приживається.

Щодо міфу про болючості цієї процедури – хотілося б його розвіяти.

Весь процес відбувається під анестезією та пацієнт не відчуває особливого дискомфорту. Можливо, здивуєтесь, але пацієнт не повинен вирішувати, який вид імпланту йому ставити. Все, що він повинен зробити – це вибрати хорошу клініку та хірурга-імплантолога. Рішення про вибір імпланта приймає хірург-імплантолог, який повинен визначитися, який імплант підійде в даному клінічному випадку.

3. Відновлення зубів вінірами
Вініри - це найтонші пластини, створені з керамічної маси, що мають особливу міцність. Середня товщина вінірів дорівнює 0.3-0.5 мм. При цьому важливо розуміти, що при встановленні вінірів зуби все одно піддаються препаруванню, хоч і не такому значному як препаровка під коронки. А якщо обточувати зуби не хочеться категорично, можна скористатися безпрепаровочними вінірами.

Клеяться вініри як і більшість безметалових конструкцій на спеціальний композитний цемент подвійної полімеризації. Після встановлення вінірів зуби виглядають максимально привабливо та природно.

Яка ціна на реставрацію зубів у Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві