Закритий кюретаж (глибоке підясенне чищення) Київ

Закритий кюретаж (або нехірургічне лікування пародонту) – це процедура зняття підясенних зубних відкладень, очищення та антисептичної обробки пародонтальних кишень, шліфування та полірування поверхонь кореня зуба.

Процедуру проводять у рамках лікування пародонтиту, пародонтозу та гінгівіту в періоди загострення та ремісії.

Закритий кюретаж - це еталон лікування захворювань пародонту. Важливо, що ця процедура спрямована непросто на полегшення симптомів, але усунення причини захворювання.
У нормі пародонтальні кишені не перевищують 3 мм, проте через проблеми з яснами, особливо через пародонтит, простір між зубом і яснами збільшується. У ньому зростає кількість бактерій, застрягають шматочки їжі, внаслідок чого запалення посилюється, а кишеня – збільшується. У таких випадках невід'ємною складовою лікування стає кюретаж пародонтальної кишені, або чищення зубоясенного простору, що включає видалення зубного підясенного каменю, продуктів розпаду, пошкоджених тканин, інших відкладень тощо.

Одна з основних причин значного збільшення ясенних кишень – пародонтит. Це поширене захворювання, яке у деяких випадках може загрожувати втратою зубів. У свою чергу, пародонтит часто виникає з таких причин: погана гігієна порожнини рота (найчастіша проблема) – на зубах накопичуються наліт і камінь, які призводять до запалення ясен, розмноження бактерій та подальшого збільшення зубоясенного простору; інші запалення в ротовій порожнині, які переходять на пародонт, насамперед гінгівіт – запалення ясенної тканини; ушкодження через травми, звички розколювати зубами горіхи, гризти тверді предмети тощо; зниження імунітету, особливо при схильності до пародонтиту. Насторожити повинні кровоточивість, запалення, зуби, що хитаються, поганий запах з рота. З появою цих ознак обов'язково звертайтеся до фахівця. Якщо вчасно виявити перші ознаки пародонтиту, то кюретаж може не знадобитися.

Закритий кюретаж пародонтальної кишені – застосовується, якщо її розмір не перевищує 4-5 мм і немає кісткових кишень. У рамках цієї процедури лікар за допомогою стоматологічних інструментів та/або ультразвуку вичищає простір між яснами та зубами, полірує корінь, щоб уникнути утворення нового нальоту, обробляє ділянку антисептиками та загоюючими засобами.
Як саме відбувається закритий кюретаж?
Кюретаж проводять в області одного, декількох або всіх зубів, після зняття надясенних зубних відкладень у гігієніста. Етапи:

  • Контроль якості домашнього догляду. Фотопротокол до процедури.
  • Знеболення ділянки ясен, де буде проводитись кюретаж (за необхідності).
  • Чищення зубів від поверхневого нальоту.
  • Зняття твердих піддесневих відкладень ультразвуковим апаратом і спеціальними кюретами.
  • Очищення пародонтальних кишень від грануляцій
  • Антисептична обробка кишень протимікробними розчинами.
  • Фотофіксація після процедури.
  • При необхідності накладення пародонтальних пов'язок для антисептики та зниження кровоточивості ясен.
  • Лікар дасть рекомендації щодо догляду за зоною, де було проведено лікування.

Яка ціна на закритий кюретаж Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві