Безметалеві коронки - встановлення, обслуговування Київ

Безметалева кераміка – найбільш сучасний та прогресивний вид протезування. Безметалеві коронки - верх естетичної досконалості! Вони дуже схожі на натуральну зубну емаль, але головне - вони міцні і реагують на зміну освітлення точно так, як і рідні зуби.

Для виготовлення безметалевих протезів застосовуються такі матеріали: медичний фарфор, оксид алюмінію та діоксид цирконію, дисилікат літію. Безметалеві коронки бувають цілісними (повністю з кераміки, діоксиду цирконію або дисилікат літію) та комбінованими, в яких каркас виконаний з цирконію або дисилікату літія та покритий фарфором.

Технологія виготовлення

• Керамічні протези виготовляють у два етапи: перший – клінічний, другий – лабораторний. При цьому:
• стоматолог робить відбиток для виготовлення тимчасових коронок із пластмаси, щоб створити відповідний зовнішній вигляд зубного ряду до моменту встановлення протезів з кераміки;
• лікар обробляє зуби за певною методикою під обрану конструкцію коронки та робить відбитки. Виготовляє та встановлює тимчасову коронку на тимчасовий цемент;
• моделі виготовляють у лабораторії;
• якщо форма конструкції передбачає наявність каркасів, відбувається їх примірка при необхідності;
• після виготовлення коронок відбувається їх примірка і, при необхідності, коригування, яке здійснюється доти, доки не буде досягнуто комфорту та естетичності для пацієнта;
• Тільки після цього коронки фіксуються на постійний цемент.

Переваги безметалевих коронок

Натуральна краса. Навіть стоматолог із досвідом не відрізнить «на око» таку конструкцію від натурального зуба. Ваша усмішка буде природно досконалою.
Легка конструкція. Відсутність металів в основі робить керамічні коронки легкими, легко звикнути до них.
Антиалергенність. Коронка є повністю безпечною для здоров'я людини. Такі конструкції встановлюють навіть людям із алергічними реакціями на метал.
Мінімальне препарування. При установці керамічних коронок у Києві в стоматологічній клініці Crown Dental Clinic ми залишаємо максимально незайманими ваші рідні зуби. Міцність матеріалу дозволяє робити конструкції безметалевих коронок відносно тонкими в порівнянні з металевими. Тому навіть за естетичної корекції форми ваші рідні зуби зберігаються.
Висока міцність. Незважаючи на невелику товщину, діоксид цирконію та дисилікат літію дуже міцні та легкі. Встановлюють навіть на жувальні моляри.
Нерв залишається, не видаляється у всіх випадках, коли це можливо.

Догляд за безметалевими коронками

Безметалева кераміка вимагає більш уважного догляду. Варто стежити, щоб шматочки їжі не застрягали в місцях, де конструкція контактує з яснами.
Після прийому їжі потрібно користуватися ополіскувачем і зубною ниткою.
Не забувайте відвідувати зубний кабінет кожні півроку і проводити професійну чистку раз на рік.

Яка ціна на встановлення безметалевих коронок Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві