Імплантація зубів Київ

Імплантація зубів — найсучасніший метод відновлення зубного ряду або окремих зубів. Імплантація має великий ряд показань і відмінну результативність.

Зубні протези з часом можуть розхитуватись, мости — потребують міцної опори у вигляді сусідніх зубів, а ось зубні імплантати — надійно фіксуються один раз і на все життя (звичайно, якщо дотримуватися правил гігієни і рекомендацій лікаря).

Їх вкручують в кістку в тому місці, в якому раніше були корені зубів. Це виконується для того, щоб вони стали надійною і довговічною опорою для протезів або штучних коронок, які згодом будуть встановлені.

Імплант зубів складається з двох частин: самого імпланту і так званого абатмента, що виконує функцію опори протезу.

Розрізняють одно- і двоетапну імплантацію зубів, які характеризуються певними особливостями і відмінностями.

Одноетапна імплантація передбачає відновлення функцій втраченого зуба буквально за 2-4 відвідування. Цей варіант підходить для тих людей, які бояться стоматологічних процедур і не мають у своєму розпорядженні достатньо часу для проведення численних сеансів.

Застосовується трансмукозний метод, який передбачає виконання мінімальних розрізів ясен і відсутність швів. Під час процедури вкручують абатмент, на який потім встановлюють коронку. Найчастіше під час такої імплантації використовують нерозбірну конструкцію.

Двоетапна імплантація зуба – хоча і повільніший, але більш прогнозованіший метод. Кожен елемент конструкції встановлюють поетапно. Необхідно приблизно 2-6 місяців, щоб прижився імплант, після чого проводиться постановка формувача ясен. Завершальним етапом являється протезування.

Показання для імплантаціїї зубів

• Потреба вставити зуб або кілька зубів може виникнути в таких випадках:
• Наявність значних проміжків між зубами, що утворилися внаслідок видалень. Імпланти можуть виступати опорами для мостоподібних протезів.
• Відсутній один передній або задній зубчик, а з боків є два цілих.
• У ситуаціях коли відсутні жувальні зуби, через що доводиться носити знімний протез.
• Повна адентія, при якій до встановлених зубних імплантатів фіксують знімну конструкцію або ставлять імпланти в кількості 4-8 штук на кожну щелепу, які згодом виконують функцію опор для суцільнокерамічних або металокерамічних мостів.

Як проходить імплантація зубів

Установка зубних імплантів здійснюється в декілька етапів:

 • Імплантолог встановлює в кістку щелепи імплант. Цей процес здійснюється під місцевою анестезією, тому біль і неприємні відчуття виключені.
 • Залежно від того, який тип імплантування зубів використовується (одно- або двоетапний), під час того ж сеансу може бути встановлена тимчасова коронка (у випадку з одноетапним встановленням). Є й інший варіант: місце установки імпланта ушивається, після чого необхідно чекати кілька місяців (від 2-х до 6-ти), щоб імплант зміг повністю зростися з кісткою.
 • Якщо обрана двоетапна методика, лікар виконує розкриття імплантату, після чого проводить установку формувача. Це необхідно для того, щоб навколо місця майбутньої коронки утворився правильний профіль навколо коронки. Цей етап займає 7-21 день.
 • Отримуються відбитки з рівня імплантів та передаються в лабораторію доя подальшого виготовлення конструкції.
 • На імплантат встановлюється абатмент (супраструктура), а на нього фіксується коронка або інший обраний вид протезу.

Переваги імплантації зубів

Встановлення зубного імпланта має низку переваг:
 • дозволяє запобігти розвитку деформацій кісток щелепи, а також їхню подальшу атрофію;
 • повертає естетичність і впевненість усмішки;
 • покращує якість життя, дає можливість насолоджуватися улюбленою їжею;
 • допомагає знизити навантаження на здорові зуби, що виникає в процесі прийому їжі;
 • при відсутності одного або декількох зубів не потрібно чіпати сусідні здорові зуби (підпилювати їх), щоб надіти на них мостовидні протези;
 • позбавляє від необхідності носити повністю знімні протези (в разі повної відсутності зубів);
 • має обмежений перелік протипоказань до встановлення.

Яка ціна на імплантацію зубів в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві