Консультація лікаря-ортодонта Київ

Ортодонт – це вузькоспеціалізований лікар-стоматолог, основним напрямком діяльності якого є усунення проблем, пов'язаних із неправильним формуванням прикусу та розміщенням зубів.
До лікаря-ортодонта зазвичай звертаються для усунення наступних патологій:
·       патологія прикусу;
·       порушення жувальної функції;
·       неправильне розміщення/прорізування зубів;
·       дефекти зубного ряду
Ортодонтичне лікування передбачає усунення вроджених, спадкових і набутих дефектів. Лікар-ортодонт спочатку проводить ретельну діагностику, після чого ознайомлює пацієнта з індивідуальним планом лікування.

Лікар-ортодонт може запропонувати один або декілька варіантів лікування. Однак, перш, ніж розпочинати будь-яке лікування, лікар повинен вияснити причину Вашої патології та детально опрацювати всі її складові. Для цього перед лікуванням проводиться діагностика та консультація, яка включає в себе:
  • аналіз рентген-знімків зубних рядів (ортопантомографія або панорамний знімок),
  • бокового знімка голови (телерентгенографія),
  • вимірювання моделей зубних рядів (для цього лікар зніме Вам відбитки зубних рядів),
  • фотографування зубів та лиця.
Зверніть увагу: якщо лікар одразу після консультації пропонує установити Вам чи Вашій дитині будь-який ортодонтичний апарат, попередньо не провівши діагностики, найвірогідніше таке лікування буде неефективним, а іноді й шкідливим для Вашого здоров’я.

Заключним етапом будуть профілактичні заходи, спрямовані на запобігання повторного розвитку і прогресування порушень прикусу та аномалій зубного ряду.

Кому необхідне ортодонтичне лікування?

Існує поширена думка, що пацієнтами ортодонта зазвичай стають тільки в підлітковому або дитячому віці, проте практика показує, що його клієнтами нерідко стають і дорослі люди. До головних недоліків виправлення прикусу в дорослих відноситься сам факт необхідності носити брекети.

Найбільш сприятливим періодом для лікування в ортодонта вважається період активного росту щелепно-лицьової частини скелета (12-16 років). В старшому віці корекція прикусу також можлива, однак для цього буде потрібно трохи більше часу.

Яка ціна на консультацію лікаря-ортодонта в Києві в клініці Crown Dental Clinic

Прайс по нашим послугам ви можете подивитись у розділі "Ціни": https://crowndent.kiev.ua/price  

Записатись на консультацію до стоматолога в клініку Crown Dental Clinic, що в Києві ви можете такими способами:
Зателефонувавши за номером: +38 (063) 231-26-26
Оформити зворотній дзвінок на сайті:
Звертаємо вашу увагу, що прийом пацієнтів в клініці Crown Dental Clinic проходить тільки за попереднім записом.

Пам'ятайте, чим скоріше ви запишетесь на огляд та консультацію до стоматолога, тим більша вірогідність, що складних ускладнень не буде.

Стаття носить рекомендований характер, ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії. Для точного діагнозу та призначення лікування запишіться до лікаря на прийом.

Crown Dental Clinic - сучасна стоматологія в Києві